Sideprogram

Haugesund city center, photo: visithaugesund.no/Jone Torkelsen

UTSTILLINGER / EXHIBITIONS SIDE PROGRAM

KATRINE BORGENVIK/ CHARLOTTE TVEDTE
Haraldsgata 105, Galleri Knapphuset, Haugesund
Grafikk – formidlingsopplegg / prints – educational program
10 MAY 10-18 / 10-6 PM
11 MAY 10-16 / 10-4 PM
12 MAY 12-14 / 12-2 PM

NORUNN FRESVIG
Sørhauggata 108, Haugesund
Metallarbeid / metal work
9 - 12 MAY, 24/7

SYNNØVE GALLIS
Skagegata 38, Haugesund
Maleri, grafikk / painting, prints
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

EIRIN BJØRSLAND HANSEN
Kirkegata 95, Formbar, Haugesund
Glass
9-10 MAY, 10-17 / 10-5 PM
11 MAY, 11-15 / 11-3 PM

ANNE-KJERSTI HERMANRUD
Haugesund rådhus, Haugesund
Grafikk, maleri / prints, painting
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

JULIE SHIRANI KAUSLAND
Kirkegata 95, Formbar, Haugesund
Glass
9-10 MAY, 10-17 / 10-5 PM
11 MAY, 11-15 / 11-3 PM

NJÅL LUNDE
Haugesund rådhus, Haugesund
Grafikk, maleri, svipenn / prints, painting, drawing
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

KRISTER PALAIS
Scandic Maritim, Åsbygata 3, Haugesund
Maleri, grafikk / painting, prints
9 - 12 MAY, 12-18 / 12-6 PM

JAN TERJE RAFDAL
Øvregaten 226, Haugesund
Maleri, grafikk / painting, prints
11 MAY 12-18 / 12-6 PM

AXEL RIOS
Haugesund rådhus, Haugesund
Grafikk, maleri / print, painting
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

IVAR RUDI
Strandgata 70, Kunstneratelierene i Smedasundet
Grafikk / prints
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

ASTRI RÆSTAD
Skåre kulturkirke, Haugeveien 19B, Haugesund
Akvareller / watercolour
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM
11 MAY 12-14 / 12-2 PM

KIRSTEN VIKINGSTAD STORESUND
Kirkegata 95, Formbar, Haugesund
Glass
9-10 MAY, 10-17 / 10-5 PM
11 MAY, 11-15 / 11-3 PM

BODIL SUND
Skåre kulturkirke, Haugeveien 19B, Haugesund
Tekstilkunst / textile
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM
11 MAY 12-14 / 12-2 PM

LIV SØRVÅG
Strandgata 70, Kunstneratelierene i Smedasundet
Maleri, tegning, grafikk / painting, drawing, prints
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

ABBI VANDESKOG
Galleri Albertine, Losgata 34, Haugesund
Keramikk / Ceramics
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

BRIAN WALLACE
Strandgata 110, Haugesund
Maleri, grafikk / painting, prints
9 – 12 MAY, 12-18 / 12-6 PM

OLAUG BRAA WIIK
Strandgata 70, Kunstneratelierene i Smedasundet
Keramikk / ceramics
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM

BERNHARD ØSTEBØ
Lille Maritim (ved Scandic Maritim), Haugesund
Tegning, grafikk / drawing, prints
9 – 12 MAY 12-18 / 12-6 PM